درباره آلشپرت ایران

title_5ce3198beb46c588814421558387083

Add content here

title_5ce3198beb5e212462771661558387083

Add content here

title_5ce3198beb72314804179181558387083

Add content here

 

آلشپرت در آلمان :

در سال 1948، آلشپرت در شهر كوچكي به نام بالينگن در جنوب غربي آلمان توسط كارل اول بنيانگذار آلشپرت شروع به كار كرد.

در سال 1949 با برداشته شدن محدوديت هاي وضع شده عليه فوتبال آلمان آلشپرت نيز فعاليت خود را گسترش داد. در سال 1950 اتحاديه فوتبال آلمان در فيفا پذيرش شد.

از سال 1968 دروازبانان بيشتر و بيشتري دستكش هاي مخصوص دروازه باني را به دست خود پوشاندند. از 1970 موفقيت دستكش هاي دروازه باني محرز شد. امروزه يك دروازه بان بدون دستكش غير قابل تصور است. از اين رو آلشپرت دايره توليدات خود را گسترش داد و علاوه بر جزئيات كفش هاي ورزشي، ساق بند، باندا‍ژهاي ورزشي، توپ فوتبال و دستكش هاي دروازه باني هم عرضه كرد.

در سال 1980 آلشپرت براي رسيدن به سطح اول بازارتمركز خود رابر روي فوتبال وبه طور خاص در تجهيزات دروازه باني از قبيل لباس دروازه باني و دستكش گذاشت.

در ادامه آلشپرت با تولید محصولات متنوع ورزشی پا به عرصه ی رقابت با برندهای مطرح جهان گذاشت و البسه ی ورزشی آلشپرت بر تن ورزشکاران تیم ها و کشورهای زیادی قرار گرفت .

   آلشپرت در سال 1989 به يك موفقيت بين المللي به موجب عقد قرارداد با اينتر ميلان دست يافت. اينتر ميلان در حالي كه كاملا با توليدات آلشپرت تجهيز شده بود قهرمان ايتاليا شد.

بودو ايلگنر در سال 1990 به همراه آلمان قهرمان جام جهاني شد، از 1991 تا 1994 كايرز سلاترن به طور كامل با محصولات آلشپرت پشتيباني مي شد. از 1993 تا 1997 فرايبورگ به طور كامل از لباسهاي آلشپرت در ديدارهاي خود استفاده كرد. از سال 1995 هم پوشيدن كفش هاي آلشپرت در بازيكنان فوتبال رواج يافت. از سال 1995 تا 1998 هامبورگ هم با تجهيزات كامل آلشپرت بازي كرد.

  در سال 1998 دويسبورگ،بلكبرن و وتيز آرنهايم با تجهيزات آلشپرت در ميادين حاضر شدند.در سال 2003 پاول ندود با كفشهاي آلشپرت الهام بخش قهرماني يوونتوس در ايتاليا بود. فرانچسكو تولدو با دستكشهاي آلشپرت به اينتر كمك كرد تا در جايگاه دوم ايتاليا قرار بگيرد و به ليگ قهرمانان اروپا راه يابد.

در سال 2004 آلشپرت همكاري خود را با تيم ملي اوروگوئه به مدت 2 سال آغاز كرد. در سال 2005 آلشپرت سال موفقي را جشن گرفت. دويسبورگ، پاول ندود، كارلوكوديچيني، گرگوري كوپه، اوسر، زسكا صوفيه و تيم ملي جامائيكا تحت پوشش آلشپرت قرار گرفتند.

در سال 2011 كايزرسلاترن، يونيون برلين و مونيخ 1860 به طور كامل با توليدات آلشپرت به رقابت با حريفان پرداختند.

در جام جهانی 2010 از میان 32 دروازبان تیمهای ملی حاضر در جام جهانی 20 دروازبان با برند آلشپرت در بازی حضور داشتند دروازبانانی مانند په په رینا ، میشل وران ، توماس کسلر و .....

لیگ های فوتبال کشورهای زیادی نظیر لیگ برتر فرانسه از توپ های آلشپرت استفاده می کنند .

آلشپرت در خاورمیانه :

نمایندگی آلشپرت در خاورمیانه در سال 2001 میلادی به مدیریت یک جوان موفق ایرانی بنام وحید جعفری تأسیس شد و تأمین البسه ی مورد نیاز کشورهای خاورمیانه نظیر ایران ، سوریه ، بحرین ، عمان ، کویت ، قطر ، عربستان ، عراق و ... را به عهده گرفت

بواسطه ی ایرانی بودن و عرق ملی و علاقه ی شدید آقای جعفری به ورزش کشورش با دید حمایتی صرف و بدون چشمداشت مالی بالا پشتیبانی و اسپانسرینگ تیم های ورزشی ایران توسط آلشپرت آغاز گردید و دیری نپایید که تیم های زیادی با برند آلشپرت در مسابقات مختلف داخلی و خارجی حضور پیدا کردند .

آلشپرت در ایران :

آلشپرت به شكل رسمي از سال 1385/2007 با تيم فوتبال سپاهان جهت بازيهاي آسيايي وارد فوتبال ايران شد. در همان سال تیم شایسته سپاهان توانست با تجهیزات آلشپرت عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را کسب نماید و به عنوان نماینده قاره پهناور آسیا جواز حضور در رقابت های جام باشگاه های جهان که با حضور تیم هایی همچون آث میلان ایتالیا و بوکاجونیورز آرژانتین برگزار شد را کسب نماید.تیم شایسته قاره آسیا با یک پیروزی مقابل نماینده قاره اقیانوسیه و یک شکست برابر نماینده کشور میزبان یعنی ژاپن علیرغم شایستگی هایی که داشت به کار خود در این رقابت ها پایان داد.

به دنبال رضايت مجموعه تيم سپاهان از سرويس دهي و محصولات آلشپرت در ليگ قهرمانان آسيا 2007 بود كه سپاهان ترجيح داد فصل 87- 86 را با لباس هاي آلشپرت در ميادين حاضر شود. در كنار سپاهان در اين فصل ، پرسپوليس هم تحت حمايت آلشپرت قرار گرفت و در پايان فصل 87- 86 قهرمان ليگ برتر ايران شد.

در فصل 88- 87 علاوه بر پرسپوليس و سپاهان تيم هاي استقلال و راه آهن هم به جمع تيم هاي تحت حمايت آلشپرت پيوستند. در اين فصل هم استقلال توانست با لباسهاي آلشپرت به عنوان قهرماني ليگ برتر ايران دست يابد. در جام حذفی همین فصل راه آهن نیز تا فینال جام حذفی پیش رفت.

دراین فصل تیم های پرسپولیس تهران، استقلال تهران و سپاهان اصفهان با آلشپرت در لیگ قهرمانان آسیا حضور یافتند.

از آغاز فصل 90-89 علاوه بر دو تيم بزرگ پايتخت يعني پرسپوليس و استقلال، تيم هاي ذوب آهن، تراكتور سازي، مس کرمان، شاهین بوشهر و شهرداری تبریز هم با پوشاك برند آلشپرت در ميادين حاضر شدند که در پایان فصل ذوب آهن عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس قهرمانی مجدد جام حذفی و استقلال عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کردند. همچنين از ابتداي اين فصل براي اولين بار در تاريخ فوتبال ايران يك توپ واحد براي تمامي مسابقات ليگ از سوي برند آلشپرت معرفي شد. سازمان ليگ با همكاري آلشپرت در اين فصل تمامي مسابقات را با توپ هاي با طرح واحد با برند آلشپرت برگزار كرد.

در این فصل تیم های فوتبال استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان و مس کرمان به عنوان نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا با پوشاک آلشپرت حضور داشته که در این بین تیم ذوب آهن توانست عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کند.

سير صعودي آلشپرت همچنان ادامه داشت تا جايي كه در فصل 91-90 تعداد تيم هاي لیگ برتری مورد حمايت آلشپرت به 11 تيم افزايش پيدا كرد . تيم هاي پرسپوليس، استقلال، تراكتور سازي، فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان، سايپا، نفت تهران، شاهين بوشهر، مس كرمان، مس سرچشمه و فجر سپاسی در اين فصل از لباسهاي برند آلشپرت بهره بردند. در پایان این فصل استقلال عنوان قهرمانی جام حذفی و جایگاه سوم لیگ برتر و تراکتورسازی عنوان نایب قهرمنی لیگ را از آن خود کردند. در این فصل نیز تمامی توپ های مسابقات لیگ توسط آلشپرت تامین شد.

در این فصل تیم های پرسپولیس، استقلال و ذوب آهن با آلشپرت در لیگ قهرمانان آسیا حضور یافتند که در این میان ذوب آهن توانست تا مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها پیش برود.

علاوه بر اين در فصل فوتبالي 2012-2011 /91-90 آلشپرت وارد مرحله جديدي از فعاليت خود در ايران شد. در اين سال آلشپرت تامين پوشاك مورد نياز تيم های ملي فوتبال ايران، تیم ملی فوتسال و تیم ملی فوتبال ساحلی ایران را بر عهده گرفت تا این تیم ها در میادین بین المللی با لباس های آلشپرت مقابل حریفان صف آرایی کنند.

فصل 92-91 با گسترش بيشتر فعاليت و پشتيباني آلشپرت از تعداد تيم هاي بيشتري همراه بود به طوري كه در اين فصل بیش از 14 تيم لیگ برتری به صورت پيوسته و مقطعي از لباسهاي اين برند براي مسابقات خود بهره بردند. پرسپوليس استقلال، تراكتور سازي، ملوان بندر انزلي، فولاد خوزستان، داماش گيلان، سايپا، ذوب آهن، نفت تهران، صباي قم، پيكان، گهر درود، مس كرمان و آلومينيوم هرمزگان با پوشاك آلشپرت ديدار هاي خود را برگزار كردند. سپاهان نیز در دیدارهای خود در لیگ قهرمانان آسیا از لباس های آلشپرت بهره برد. در این فصل به عنوان سومین فصل پیاپی سازمان لیگ تامین توپ مسابقات لیگ را به آلشپرت سپرد. در پايان اين فصل استقلال قهرمان ليگ برتر ايران شد.

در این فصل نیز قرارداد آلشپرت با فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ادامه داشت و تیم ملی فوتبال ایران با آلشپرت در پایان این سال فوتبالی با غلبه بر کره جنوبی برای چهارمین بار به جام جهانی صعود کرد. علاوه بر این تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نیز در این سال با آلشپرت به عنوان قهرمانی آسیا دست یافت و به جام جهانی این رشته صعود کرد.

در این فصل نیز تیم های پرسپولیس، استقلال و سپاهان با البسه آلشپرت در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شدند که تیم پر افتخار سپاهان تا مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها پیش رفت.

در رشته کشتی تیم های ملی در رقابتهای جهانی با پوشاک و دو بنده های آلشپرت به رقابت با حریفان خود پرداختند. در لیگ برتر والیبال آلومینیوم هرمزگان و در لیگ برتر فوتسال گیتی پسند و... لباسهای آلشپرت به تن می کردند.

در فصل 94-93 تيم ملي فوتبال ايران با لباسهاي آلشپرت در جام ملتهاي آسيا 2015 استراليا حضور پيدا كرد.در همين فصل تيم هاي سپاهان، نفت تهران، فولاد خوزستان، راه آهن و استقلال خوزستان از پوشاك آلشپرت براي پوشش تيمي خود استفاده كردند. در پايان اين فصل سپاهان نیز طبق روال گذشته قهرماني ليگ برتر را با آلشپرت از آن خود کرد. در این فصل تیم های نفت تهران و فولاد با آلشپرت به عنوان نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند که تیم شایسته نفت تهران با یک نمایش درخشان و قابل قبول توانست تا مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها پیش برود.

در این فصل نیز با اصرار سازمان لیگ مبنی بر اسپانسر شدن آلشپرت و تامین توپ های تمامی لیگ های موجود، آلشپرت با هماهنگی با سازمان محیط زیست در حمایت از یوزپلنگ ایرانی در طرحی نو و جالب اقدام به درج تصویر یوز ایرانی بر روی توپ های مورد استفاده در مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس نمود.

همچنین تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نیز با آلشپرت در این سال در جام جهانی پرتغال حضور پیدا کرد و نمایش درخشانی ارائه کرد. تیم ملی فوتسال نیز با آلشپرت در همین سال در ویتنام به عنوان نایب قهرمانی آسیا دست یافت. تیم ملی فوتبال امید نیز با از پیش رو برداشتن رقبای خود در حالی که به پوشاک آلشپرت تجهیز شده بود به مراحل بالاتر انتخابی المپیک ریو راه یافت.

تیم والیبال سایپا هم در این فصل با پوشاک آلشپرت به رقابت با حریفان خود در لیگ برتر والیبال پرداخت.

فصل 95-94 با تداوم همكاري با تيم ملي فوتبال ايران همراه بود و پرسپوليس پس از يك فصل وقفه و تجربه اي ناموفق در همكاري با ساير توليدكنندگان لباس بار ديگر تحت حمايت و پشتيباني آلشپرت قرار گرفت.

آلشپرت در ابتدای فصل و در مراسمی متفاوت و برای اولین بار در ایران از سه پیراهن پرسپولیس برای فصل95-94 که یکی از آنها مختص دربی بود رونمایی کرد که به نظر هواداران و کارشناسان به عنوان یکی از زیباترین پیراهن های تاریخ باشگاه پرسپولیس انتخاب شد. نفت تهران و فولاد خوزستان هم به همكاري خود با آلشپرت در اين فصل ادامه دادند. در کنار اینها باشگاه سایپا نیز از میانه های فصل به تیم های تحت پوشش آلشپرت پیوست.

با درخواست مجدد سازمان لیگ از آلشپرت مبنی بر تامین توپ های این فصل مسابقات و با موافقت آلشپرت مبنی بر ادامه همکاری، جدیدترین نسل توپ های فوتبال با تکنولوژی جدید و سرعت بیشتر نسبت به قبل در اختیار سازمان لیگ و باشگاه ها قرار گرفت و آلشپرت در این سال نیز به عنوان اسپانسر در کنار سازمان لیگ قرار گرفت و حمایت خود را همچون سالیان گذشته از فوتبال ایران تداوم بخشید.

علاوه بر این تیم های دسته اولی مس رفسنجان، آلومینیوم هرمزگان، پارسه تهران، آلومینیوم اراک، گل گهر سیرجان و ... با البسه آلشپرت در این فصل به میدان رفته اند.

در دیدار دوستانه ستارگان فوتبال جهان مقابل ستارگان ایران که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، افتخاری دیگر نصیب آلشپرت گردید و تیم فوتبال ستارگان جهان با بازیکنان شناخته شده ای از قبیل لوئیز فیگو، روبرتو کارلوس، میشل سالگادو، فابیو کاناوارو، ادگار داویدز، فرناندو هیرو، دووایت یورک و ... به طور کامل با پوشاک و لوازم آلشپرت تجهیز و در این مسابقه به میدان رفت.

در این فصل همچنین تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پوشش آلشپرت در رقابتهای جام بین قاره ای امارات و تیم ملی فوتسال ایران در رقابتهای جام جهانی کوچک برزیل با لباس های آلشپرت به میدان رفتند که تیم ملی فوتسال با عنوان نایب قهرمانی و تیم ملی فوتبال ساحلی با عنوان سومی به کار خود پایان دادند.

علاوه بر این تیم ملی فوتسال بانوان ایران نیز با البسه آلشپرت در این سال توانست برای اولین بار در تاریخ ورزش کشور به عنوان قهرمانی آسیا دست یابد.

 

نظر مشتریان آلشپرت

“این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشد .

- محمد -

“این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشد.

- مریم -

“این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشداین یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشد.

- سپهر -

تیم آلشپرت ایران

جعفریمدیر عامل
مدیرعامل شرکت و نماینده انحصاری در خاورمیانه.
سعیدطراح سایت
این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشد.
عاطفهحقوقدان
این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشد .
نیماکارشناس فنی
این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در سایت آلشپرت می باشد .
 

درباره ما

شرکت آلشپرت ایران تنها دارنده مجوز رسمی از برند معتبر آلشپرت آلمان می باشد.انواع لباس ورزشی-ساک ورزشی-توپ و لوازم مختلف ورزشی محصولات این شرکت می باشد که در نمایندگیهای سراسر کشور عرضه میگردد.مزیت رقابتی ما نسبت به دیگر رقبای بازار، اعطای مجوز رسمی برند آلشپرت آلمان می باشد که ما را به عنوان تنها نماینده در خاور میانه معرفی نموده است.

  • تهران-سعادت آباد
  • خیابان25-پلاک1-طبقه3-واحد1
  • تلفن 88219726
  • فکس 88098801
  • info.ir@uhlsport.ae
  • بالا